عقارات 4 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 22

697 عقارات أخرى
  • 19

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٥٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    Luxury 4 BR Villa with lagoon view in North bay

    Beyoot logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٦٤٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ‎صف أول على البحيرة فيلا بحمام سباحة في طويلة جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الصف الأول، موقع مميز علي للاجون في طويلة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فرصة امتلاك فيلا بسعر مميز للسكن والاستثمار

    Realm Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 3

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في الأحياء الغردقة بفيو بحر

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الأحياء – مبارك 7 الغردقة

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بحمام سباحة خاص في أم جمار جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ام جمار, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    منزل مزدوج

    ١٧٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع علي البحر متشطبه مع خصم 20%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦١٬٠٧٨٬٨٨٨ جنيه

    فيلا متشطبه علي اللاجون مباشره بمقدم 5% علي 6 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٢٣١٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٥٬٥٣١٬٨٨٨ جنيه

    فيلا في مراسي هورايزون علي اللاجون مباشرا بمقدم 5%

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٢٥٣٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا بإطلالة على البحر على مباشرة لاجون مفتوح

    Apart Real estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا بإطلالة على البحر على مباشرة لاجون مفتوح

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا فيلا صف أول متشطبة - الوحيدة المتاحة !!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب استلام فيلا مستقلة بأطلالة بحر بتقسيط 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى سهل حشيش بحمام سباحه خاص وسى فيو على البحر

    Hurghada View Real Estate logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بأفضل سعر – تقسيط طويل الأجل في مكادي

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق بأقل سعر فيلا فاخرة للبيع على البحر لمدة7سنين

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف على البحيرة مفتوحة نورث باي

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٥٠٬٢٤١ جنيه/متر مربع