عقارات 4 غرفة نوم للبيع في طويلة الجونة

22 عقارات أخرى
  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع صف اول على البحر و بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود : فيلا 4 غرف نوم بخصم 20% على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلاله على البحر و اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا بحمام سباحه متشطبه علي لاجون والبحر!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام قريب فيلا متشطبه بالبحر الاحمر علي 8س

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Stand Alone Villa in Tawila Gouna

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في طويلة الجونة استثمار واستجمام

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٦٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا بحمام سباحه متشطبه علي لاجون والبحر!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف متشطبه مطل علي البحر الجونه الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا صف اول بحر و بتشطيبVIP بمقدم 2.136 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوماباي | فيلا سكنية جاهزة بالكامل - أكثر من 6سنين

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 4 غرف علي البحر _ في الجونه الجديده!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا 4 غرف سى فيو ب20% خصم على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة علي البحر بالسعر القديم في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ‎صف أول على البحيرة فيلا بحمام سباحة في طويلة جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الصف الأول، موقع مميز علي للاجون في طويلة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك تاون هاوس دبل فيو بتقسيط على 8س

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ١١١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك فيلا دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في طويلة الجونة استثمار واستجمام

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٩٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    Exclusive 4 BR villa with lagoon view and pool

    Beyoot logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٤٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 BR Standalone villa with Lagoon view in Tawila

    Beyoot logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاللبيع 4غرف في طويلة مقروشة مباشرة علي اللاجون

    Good Vibe Homes logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع