تاون هاوس 4 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 2

44 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك تاون هاوس 4غرف دبل فيو اقساط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك تاون هاوس 4غرف دبل فيو اقساط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك تاون هاوس 4غرف دبل فيو اقساط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك تاون هاوس 4غرف دبل فيو اقساط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سهل حشيش متشطب اقساط علي 6 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ١٠٦٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع علي البحر متشطب بعرض 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز ٤ غرف نوم للبيع في شدوان، الجونة .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٤٩ متر مربع

    ١٩٨٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك تاون هاوس دبل فيو بتقسيط على 8س

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ١١١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢٤٬١٣٣٬٧٦٧ جنيه

    تاون هاوس فاخر بإطلالة بحرية وبول وجولف في سولفيري

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٨٤٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٨٬٨٦٤٬٠٨٠ جنيه

    حياة راقية في سهل حشيش – تاون هاوس للبيع

    Second Home Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٨٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٢٨٬٨٦٤٬٠٨٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر حصري للبيع | إل بايو، سهل حشيش

    Second Home Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ١٦٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٩٧٨٬٨٧٥ جنيه

    فيلا توين بنتهاوس –بخصم الكاش35%

    Hurghadians Property logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٥٬٢٤٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 195م IL Bayou سهل حشيش تقسيط علي 6 سنين

    Hurghadians Property logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٤١٬٩٢٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر (177 متر) في البايو سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ١٥١٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٤١٬٩٢٠ جنيه

    عايش الرفاهية في قلب سهل حشيش

    Homes Bay logo image

4

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٤٬٩٨٥٬٥٤٦ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة بحرية وغولف للبيع في سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥١ متر مربع

    ٩٩٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز تاون هاوس بحديقة وإطلالة لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٧٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٥٬٢٤٤٬٨٠٠ جنيه

    للبيع: تاون هاوس فاخر 4 غرف نوم بحمام سباحة خاص

    ROI For Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٤٣٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    Townhouse For Sale In Laguna Sahl Hasheesh

    ROI For Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

1