تاون هاوس 4 غرفة نوم للبيع في كاماران

1 عقار
  • 8

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس دوبل هايت متشطب بالكامل جاهز للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع