بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في باى ويست

40 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    سوما باى البحر الاحمر فيلا مستقلة متشطبة بالكامل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة جاهزة في سوما باي بفيو مباشر على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 3 غرف على اللاجون و البحر في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول3غرف باطلالة على اللاجون والبحر_سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٩٩٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد في موقع مميز باي ويست فالي سوما باي

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٩٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على اللاجون و اول قسط بعد سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في سوما باى مقدم 5% خصم 20% بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٥٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون ڤيلا للبيع في سوما باى مقدم 5% بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٥١٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل دايركت على اللاجون بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلاله على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 3 نوم تشطيب كامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة بفيو لاندسكيب في سوما باي

    HPK logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٠٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه توين هاوس 3نوم متشطب بأقل سعر قسط 5سنين

    Towers Map logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! فيلا مكتملة التشطيب و بالتقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بإطلالة بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك فيلا بإطلالة بحرية خلابة للبيع!

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٢٢٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهًا بإطلالة بحرية خلابة مع عرض مميز!

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على مزدوجه _ اول قسط بعد سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا بموقع مميز قريب للبحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي استلام فوري فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باي ويست - إطلالة لاجون ولاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٤٠٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد – فيلا مستقلة على البحر، تسليم خلال سنة

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوما باى ويست تقسيط 7 سنين بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٦٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة على البحر3_غرف متشطب+تكييفات في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

2