بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في منتجع شدوان

5 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٦٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا شدوان الجونة، بمسبح خاص، و ماسحة أرض شاسعة

    Prospero Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا براند نيو مفروشة بالكامل بحمام سباحة خاص

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٩٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مميزة جدا بأقل مقدم 10% البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بحيرة و استلام فوري مع اقساط طويلة 5س

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة في الجونة الجديدة0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شدوان

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,منتجع شدوان

    3 غرفة