عقارات للبيع في الجونة

1,519 عقارات أخرى
  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس فاخر في Swan Lake الجونة | مفروش

    KRE investments logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٢٦٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم سي فيو متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢٤٣٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٤٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 نوم سي فيو متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٢٤٥٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز سي فيو 3 نوم متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • فنادير باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,فنادير باي
  • 16

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميز شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات قسط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٤٨٬٤٠٠ جنيه

    امتلك الآن شاليه غرفتين 91متر بموقع مميز فى الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٥٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز بالقرب من البحر و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سوان ليك الجونة
  • 14

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع مطله على اللاجون و متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع قريب للشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع قريب للشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع قريب للشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٨٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك الفاخر المطل على البحر!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٩٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • أنشنت هيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,التل القديم

    3 - 5 غرفة

  • 25

    شاليه

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية للبيع مع عرض

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٤٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع بموقع متميز في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر في مكادي متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١٢٦٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • ارت ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,أرت أيلاند