بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في ابو تيج مارينا

4 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مميزة جدا بأقل مقدم 10% البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا مطلة علي البحر بالسعر القديم في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بحيرة و استلام فوري مع اقساط طويلة 5س

    Egypt Best Properties logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مميزة جدا بأقل مقدم 10% البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع