عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 21

2,518 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص توين فيلا للبيع في البحر الاحمر تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٦٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون للبيع هاوس كورنر في مكادي بسعر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع باقل مقدم اطلاله علي البحيره

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا بسعر مميز في البحر الاحمر بالتقسيط علي7س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم توين فيلا في موقع مميز في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٦٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا في موقع مميز في مكادي باطول مده اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٦٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10%في مكادي البحر الاحمر توين للبيع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٧١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع مميز في مكادي و بسعر مميز توين للبيع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٨٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم و اطول فتره اقساط في مكادي فيلا للبيع

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الي 7 سنين فيلا متشطبه للبيع في مكادي

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه 3 غرف اوبن فيو جاهز مكادي هايتس

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٧٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين برووف مكادى اقل سعر متشطب استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    سوماباي شاليه 3 نوم بجاردن متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نوم بفيو مميز متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم بجاردن 62 متر متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نوم بجاردن 112م متشطب تقسيط 5سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس | علي الاجون | استلام فوري | مكادي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو البحر | استلام فوري | مكادي اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر متشطب بالكامل بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شاليه متشطب بالكامل باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شاليه متشطب بالكامل باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر متشطب بالكامل بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو البحر | استلام فوري |مكادي اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله | فيو مفتوح | استلام فوري | مكادي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر | فيو مفتوح | مكادي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع