عقارات 3 غرفة نوم للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 11

287 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس ثلاث غرف 160 متر - 48 متر رووف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٥٢٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس ثلاث غرف 150 متر + 52 متر رووف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف بينتهاوس 150 متر - 50 متر رووف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف 152 متر - منتجع المانى - 6 سنوات تقسيط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف 160 متر - منتجع المانى - 6 سنوات تقسيط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف وصالة 148 متر - منتجع المانى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف 140 متر - 75 متر حديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩١٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف 158 متر- 49 متر حديقة - 32 متر حمام سباحه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٧٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٤٩٣٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف 134 متر- 47 متر حديقة -32 متر حمام سباحه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف وصالة تطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت هيلتون الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | الشولان | حمام سباحة خاص

    Good Vibe Homes logo image

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٢٢٬٨٠٠ جنيه

    مساحة 122م براحة أكبر داخل منتجع متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٦٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة 106م براحة ومساحة أكبر داخل هوليدايز بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن في مشروع محدود 150 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    مستقبل آمن بعائد مستقر 152 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    عائد استثماري قوي ومضمون 134م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٦٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    قيمة متزايدة بمرور الوقت 148 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار ذكي في مشروع حصري 160 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٤٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 137م بمساحات مميزة داخل منتجع هوليدايز بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٣٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٣٤٬٩٠٠ جنيه

    شقة 125م بتصميم عائلي داخل هوليدايز بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٤٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٢٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة 122م لحياة منتجعية متكاملة داخل هوليدايز بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف 106متر سي فيو - شاطي خاص -استلام فوري

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك 3 غرف وصالة و 2 حمام مساحة 152 متر -

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٣٤٬٥٠٠ جنيه

    ستورياشقة فاخرة بثلاث غرف نوم وإطلالة على البحر

    Homes Bay logo image

3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بثلاث غرف نوم وحديقة ومسبح | ون 7

    Hurghadians Property logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٦٬٧٦١ جنيه/متر مربع