عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مكادي, صفحة 5

377 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بأقل سعر على البحر فى الجونة الجديدة !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ١٠٧٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر فى الجونة الجديدة بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول بأقل سعر فى البحر الاحمر 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه ع البحر ف افضل لوكيشن واقل سعر ع 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر بنتهاوس 3 غرف بأقل سعر في مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي اللاجون في مكادي البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب بالكامل بموقع متميز في مكادي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز فيو البحر باكبر مشروع بالبحر الاحمر

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مكادي هايتس متشطب تقسيط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٦٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بإطلاله على البحر بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في البحر الاحمر توين فيلا للبيع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٧١٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في موقع مميز بمقدم 10% و اقساط 7س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص توين فيلا للبيع في البحر الاحمر تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٦٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون للبيع هاوس كورنر في مكادي بسعر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا بسعر مميز في البحر الاحمر بالتقسيط علي7س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع باقل مقدم اطلاله علي البحيره

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم توين فيلا في موقع مميز في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٦٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا في موقع مميز في مكادي باطول مده اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٦٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10%في مكادي البحر الاحمر توين للبيع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٧١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع مميز في مكادي و بسعر مميز توين للبيع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٨٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم و اطول فتره اقساط في مكادي فيلا للبيع

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الي 7 سنين فيلا متشطبه للبيع في مكادي

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه 3 غرف اوبن فيو جاهز مكادي هايتس

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٧٬٦٣٣ جنيه/متر مربع