عقارات 3 غرفة نوم للبيع في بلانكا جاردنز

95 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 3 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ستاندالون في سوما باي متشطب و دايركت ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله فاخره-متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه بموقع مميز قريب للبحر بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف نوم تشطيب كامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم متشطب بأقل مقدم تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم متشطب بفيو مميز تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على اللاجون والبحر، بموقع مميز جدًا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم بجاردن 62 متر تشطيب كامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه علي البحر متشطب بالكامل في سوماباي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم متشطب بمقدم 828 الف تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم متشطب دايركت علي الجولف تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 3 نوم تشطيب كامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم متشطب فيو مميز تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا كولكشن شاليه 3 نوم متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم متشطب بالكامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم بجاردن 62م متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا صف اول على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    SEA VIEW 3BR Chalet Finished with only 5% DP !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٩٩٠٬٨٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مباشر على البحر-استلام خلال سنه واحده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٦٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على مزدوجه _ اول قسط بعد سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا بموقع مميز قريب للبحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع