عقارات 3 غرفة نوم للبيع في الجونة, صفحة 9

594 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​شاليه مكتمل التشطيب بالتقسيط حتى 5 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المطلة على البحر بالتقسيط لمدة 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بإطلالة بحرية وبالتقسيط 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المطلة على البحر بالتقسيط لمدة 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس للبيع فى الجونة الجديدة 0% مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بدون مقدم فى الجونة الجديدة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٤١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان تاون 3 غرف علي البحر واللاجون باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا 3 غرف باطلاله علي البحر وبأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام – مفروشة بالكامل – إطلالة اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام – مفروشة بالكامل – إطلالة اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٣٬٨٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف استلام فوري علي البحر في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٧٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف استلام فوري علي البحر في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | الدور الأرضي | سوان ليك الجونة

    Good Vibe Homes logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة خاص

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه على البحر فى الجونة الجديدة بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله مميزه على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٤٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بحيرة بأقل سعر اطول تقسيط البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مطل علي البحر بأقل سعر واطول فترة تقسيط!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0%، تملك شاليه متشطب بإطلالة على البحر مباشر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع