عقارات 3 غرفة نوم للبيع في الجونة

594 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف أرضي مفروشة في سيان الجونة ١٤٥ م

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٢٬٣٦٧٬٧٠٧ جنيه

    شقة للبيع في Fanadir Shores الجونة

    Utopia logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٦١١٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا في الجزيرة مع مارينا خاصة في الجونة

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مانجروفي مفروش أفضل سعر استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٣٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الصف الأول | دفعة أولى 5% | أقساط لمدة 10

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • أنشنت هيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,التل القديم

    3 - 5 غرفة

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس في الصف الأول | جاهزة للسكن قريباً

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه و بالاثاث بإطلاله بحريه و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه الصف الأول | دفعة أولى 5% | تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا متشطب بالمطبخ صف اول بحر

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك تاون هاوس 3غرف دبل فيو اقساط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم امتلك بنتهاوس 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8س!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبليكس دبل فيو اقساط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شاليه علي البحر مشتطب اقساط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دابل فيو للبيع متشطبه في نيو جونه علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • نورث باي - الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,نورث باي

    3 - 6 غرفة

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه مفروشه بالكامل على لاجون اقساط 6سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على البحر والبحيرة في الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد في جزيرة بإطلالة مفتوحة على البحيرة

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول 3 غرف على البحر و اللاجون في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٥٧٢ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب بالكامل في الجونه من حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سيان

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف بحمام سباحة خاص في أنشنت هيل

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي بحمام سباحة خاص بالروف - أنشنت هيل جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيو على البحيرة في طويلة بالجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطب بالكامل صف أول لاجون ف سيان الجونة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٤٬٩٨٥٬٩٣٥ جنيه

    للبيع Loft في North Bay- الجونة

    Utopia logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٩٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • شدوان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٨٧٤٬١١٨ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,منتجع شدوان

    2 - 5 غرفة