عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سوان ليك الجونة, صفحة 4

78 عقارات أخرى
  • 9

    شاليه

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/للبيع/سوان ليك/متشطب/الجونة

    Home Destination logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه في سوان ليك، الجونة

    Beltone logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم شقة للبيع في سوان ليك الجونة ، موقع مميز

    Good Vibe Homes logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع