شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجونة, صفحة 3

122 عقارات أخرى
  • 28

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف أرضي مفروشة في سيان الجونة ١٤٥ م

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في موقع مميز قريب للبحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري مفروش 5%مقدم على 6سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر اقل من سعر الماركت متشطب بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز جدا في فنادير مارينا بفيو مفتوح

    Realm Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شدوان الجونة ارضي بجنينة موقع متميز على اللاجون

    Re/Max IBuild logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ١٨٤٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٬٥٩٢٬٨٨٦ جنيه

    لوفت بحديقة فاخر فى الجونة على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٧٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبليكس دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم صف أول شالية 3 غرف متشطب وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول شالية 3 غرف متشطب بدون مقدم وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر بأقل سعر و 0%مقدم-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بموقع قريب للبحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٤٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع دايركت على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مباشر ع البحر الأحمر إطلالة مباشرة ع البحر

    Apart Real estate logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع