شقق 3 غرفة نوم للبيع في سيان

3 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف 3 غرف موقع مميز في سيان الجونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ١٦٩٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف أرضي مفروشة في سيان الجونة ١٤٥ م

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع