شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في سوما باى

197 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة كاملة على البحر بأقساط طويلة 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد شاليه بإطلالة على البحر و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ستاندالون في سوما باي متشطب و دايركت ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك بنتهاوس 3غرف دبل فيو بتقسيط على 8س

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٢٨٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في سوما باي |5% مقدم استلام قريب شالية فاخر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٩٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في الصف الأول |5% دفعة أولى| 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد شاليه 3 غرف متشطب بإطلالة بحر, استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مطل علي البحر مع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك في الصف الأول بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا كولكشن شاليه 3 نوم متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف للبيع فيو على البحر استلام قريب بمقدم5%

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٨٩٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه بموقع مميز قريب للبحر بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا شاليه 3 نوم متشطب بجاردن 62م تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بمقدم 5% علي الاجون و سي فيو متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​شاليه بإطلالة بانورامية بالتقسيط 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بحرية تشطيب كامل مع التقسيط 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهًا فاخرًا بإطلالة بحرية خلابة للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شاليه للبيع متشطب يري البحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 3غرف علي البحر واللاجون باقل سعر .

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليه 3 غرف ع البحر واللاجون باقل سعر .

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ارقى شاليه 3 غرف ع البحر الاحمر مع سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 3غرف ع البحر بأقل اسعار سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ١٥٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    20% خصم شاليه متشطب علي البحر بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه بموقع مميز قريب للبحر بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع