شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في ميسكا

106 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا شاليه 3 نوم متشطب بفيو مميز تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا - شاليه 2 نوم متشطب بمقدم 760 الف قسط 5سنين

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على اللاجون استلام قريب و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه صف اول على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني علي البحيرة بأقل سعر اطول فترة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة كاملة على البحر بانتظارك وحدات محدود

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الصف الأول | دفعة أولى 5% | أقساط لمدة 10

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز بالكامل، دفعة أولى 5%، والتسليم قريب.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فى موقع مميز على البحر بمقدم 5% فى سوماباى

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | عرض محدود !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على البحر | استثمار ذكي وحياة فاخرة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه الصف الأول بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر والجولف للبيع في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فاخر ب اقل سعر علي الجولف #سوما_باي 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد شاليه بإطلالة على البحر و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك بنتهاوس 3غرف دبل فيو بتقسيط على 8س

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٢٨٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في سوما باي |5% مقدم استلام قريب شالية فاخر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٩٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في الصف الأول |5% دفعة أولى| 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مطل علي البحر مع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك في الصف الأول بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا كولكشن شاليه 3 نوم متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف للبيع فيو على البحر استلام قريب بمقدم5%

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٨٩٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا شاليه 3 نوم متشطب بجاردن 62م تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهًا فاخرًا بإطلالة بحرية خلابة للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع