شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في سوما بريذ

6 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني علي البحيرة بأقل سعر اطول فترة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتشطيب و بالتقسيط فى Soma Bay -الغردقه

    Abrag Real Estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شاليه متشطب بالكامل باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر متشطب بالكامل بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع متشطب مساحة 156 متر

    Property Hills  One logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتشطيب و بالتقسيط فى Soma Bay -الغردقه

    Abrag Real Estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٥٨٬٢٧٣ جنيه/متر مربع