شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في منتجع شدوان

3 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شاليه علي البحر متشطب بالتكييفات قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق سي فيو بأقل سعر وافضل خطه سداد بمقدم 10% فقط!!

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك آخر شاليه إطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع