شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في جزر توبان

11 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود فيلا بإطلالة بانورامية اقساط على 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك بنتهاوس 3غرف دبل فيو بتقسيط على 8س

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المطلة على البحر بالتقسيط لمدة 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة مميزة علي البحيرة بأقل سعر واقساط 5س

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية استلام فوري بالتقسيط في سوان ليك الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٨٨٦٬٨٨٣ جنيه

    الجونة توبان ٣ غرف نوم بمقدم ١٥٪؜

    New Avenue Real Estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥١ متر مربع

    ٢١١٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق سي فيو بأقل سعر وافضل خطه سداد بمقدم 10% فقط!!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر بتقسيط 5 سنين بإطلاله مائيه كامله

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٦٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه+جاردن مباشر على لاجون استلام قريب احدث مرحله

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في احدث مرحله في الجونه وجهه مائيه كامله !

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٢٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة مميزة علي البحيرة بأقل سعر واقساط 5س

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع