شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في بالي

2 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع بالي الجونة متشطب ومفروش بالكامل.

    Sedra Real Estate logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بالبحر الاحمر فى الجونة الجديدة بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع