دوبلكس 3 غرفة نوم للبيع في مانجروفي ريزيدنس

9 عقارات أخرى
  • 22

    دوبلكس

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الصف الأول | دفعة أولى 5% | أقساط لمدة 10

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبلكس متشطب مطل ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبلكس متشطب باطلالةمزدوجة اوراسكم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع اطلالة مباشره ع البحر واللاجون 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس بأقل سعر على البحر بدون مقدم-اوراسكوم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٣٤ متر مربع

    ١١٩٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام – مفروشة بالكامل – إطلالة اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​دوبليكس مكتمل التشطيب بالتقسيط حتى 5سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبليكس 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبلكس علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع