تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في مانجروفي ريزيدنس

27 عقارات أخرى
  • 28

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 3 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٨٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك الفاخر المطل على البحر!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٩٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم تاون هاوس يري البحر متشطب بعرض 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٠٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل مطل على البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم تاون هاوس للبيع متشطب علي البحر باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    !! امتلك تاون هاوس بأقل سعر على البحر بدون مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس للبيع فى الجونة الجديدة 0% مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بحيرة بأقل سعر اطول تقسيط البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​فيلا مكتملة التشطيب بالتقسيط حتى 5 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة البحر متشطبة بمقدم 0% وقسط حتى 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش جاهز للاستلام في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ١٤٠٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على فيو مميز ف الجونة الجديدة بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر تاون هاوس متشطب علي البحر بعرض 0% مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع علي البحر متشطبه بدون مقدم0%

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على البحر واللاجون، في الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس نوم بإطلالة مزدوجة و اقساط علي 6س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز تشطيب كامل علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مميزة جدا بأقل مقدم 10% البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى الجونة الجديدة على البحر0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب | اقل مقدم | امتلك فيلا سي فيو , مكادي

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس سي فيو لقطة متشطب استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا دايركت على اللاجون اقساط 8س!!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

2