بيوت و فلل 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 2

64 عقارات أخرى
  • 24

    فيلا

    ٢١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بموقع قريب للبحر و بقسط حتى 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٣١٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف متشطبه مطل علي البحر الجونه الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر بأقل سعرفى مسكا ومقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٤١٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في سوما باي تقسيط 8سنين اول قسط بعد سنة

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٤٥٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 غرفة

  • 26

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مفروشة ومتشطبة في سوما فيو كامل على بحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مفروشة ومتشطبة في سوما فيو كامل على بحر

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مفروشة ومتشطبة في سوما فيو كامل على بحر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مفروشة ومتشطبة في سوما فيو كامل على بحر

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فاخرة 2 غرفة إطلالة على لاجون

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • وادي جبال

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادى جبال

    2 غرفة

  • 24

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع مطله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع مطله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع مطله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باي ويست | توين هاوس بجاردن تشطيب كامل - بخصم 20%

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١١١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في مسكا سوما باي إطلالة كاملة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري في موقع مميز في سوما باي لاجون فيو

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري في موقع مميز في سوما باي لاجون فيو

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في مسكا سوما باي إطلالة كاملة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على اللاجون استلام سنه و قسط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٣٦٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع صف أول على البحر و استلام خلال سنة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع صف أول على البحر و استلام خلال سنة

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين فيلا دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 2 نوم متشطب بالكامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١١١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع صف أول على البحر و استلام خلال سنة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١١٨٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع صف أول على البحر بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١١٨٬٠١٢ جنيه/متر مربع