عقارات 2 غرفة نوم للبيع في انشنت ساندس ريزورت, صفحة 2

31 عقارات أخرى
  • 20

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع بأقل مقدم سي فيو في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه 2غرف على بعد خطوات من البحر

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه بدون مقدم وبأقل سعر وتقسيط 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | موقع مميز | منتجع الرمال

    Good Vibe Homes logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في أنشنت ساندز وجاهزة للتسليم

    Good Vibe Homes logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في أنشينت ساندز ريزيدنسز

    Good Vibe Homes logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

1