شقق 2 غرفة نوم للبيع في قوس سوما

7 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية خطوت من البحر بأقل سعر فى سوماباى 5% مقدم!!

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين يجاردن دايركت لاجون-5%مقدم على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٤٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين دايركت لاجون-5%مقدم على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • ارك سوما

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,قوس سوما

    2 غرفة

  • 24

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب لشقة غرفتين نوم بحديقة، تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٨٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة على الجولف – تشطيب كامل-مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع