شقق 2 غرفة نوم للبيع في حى الهضبة

234 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين وصالة مساحة 88 متر - الهضبة - الغردقة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين وصالة مساحة 76 متر - الهضبة - الغردقة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بإطلالة مسبح | مساحات واسعة وتصميم راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بتصميم عصري | توازن مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بإطلالة حمام سباحة | راحة عائلية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بإطلالة مسبح حياة فاخرة على الهضبه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٣٥٬٦٦٨ جنيه

    شقة عصرية غرفتين بإطلالة على الشارع والجبال

    HPK logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٥٠٠ جنيه

    امتلك وحدة 101م بغرفتين واطلالة علي المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٥٠٠ جنيه

    101م بغرفتين الدور الرابع بسعر استثماري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م غرفتين - تشطيب كامل - تسليم فوري

    Alabtal Developer logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٢٤٬٤٥٢ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 86متر فى الهضبة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٧٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في الهضبة فيو حمام سباحة

    HPK logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٤٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 92متر غرفتين بموقع مميز في قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 75متر غرفتين بمساحة مثالية للعائلات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90متر غرفتين بتصميم فاخر وإطلالة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    شقة 76متر غرفتين بتشطيب عصري ومساحة مريحة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90متر غرفتين مناسبة للسكن والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٧٦٬٨٩٩ جنيه

    104م غرفتين… راحة وفخامة في قلب الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة 101م غرفتين بإطلالة على المسبح – رفاهية وراحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م غرفتين بإطلالة المدينة – مساحة وراحة عصرية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 75م غرفتين بإطلالة شارع – موقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 112م غرفتين… أسلوب حياة متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٤٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م غرفتين بالدور الأول – مساحة مريحة وموقع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م غرفتين بإطلالة مسبح – رفاهية وخصوصية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 92م غرفتين – تصميم عصري يناسب العائلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع