شقق 2 غرفة نوم للبيع في الجونة

164 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 140م مرايا الجونة اطلالة مباشرة ع بول

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع صف اول دايركت على اللاجون بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه غرفتين على حمام سباحه متشطب اقساط 5سنه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٤٢٤٬٠٦٦ جنيه

    شقة للبيع في Tuban الجونة

    Utopia logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٢٦٩٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٢٥٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    2 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية بأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باطلالة مميزة ع البحر واللاجون في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك الان شقه متشطبة بموقع مميز ف الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 140م مرايا الجونة اطلالة مباشرة ع بول

    مارينا الجنوبى, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • كاماران

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,كاماران

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | تشطيب كامل | كفر داونتاون

    Good Vibe Homes logo image

    كفر الجونة - داونتاون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية على البحر بأقل سعر على اطول فترة سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٩ متر مربع

    ١٣٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي غرفتين للبيع في الكمبوند الإيطالي الجونة

    كمبوند الايطالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر و اللاجون فى الجونة الجديدة 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١١٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 2 BR Apartment with Lagoon view

    Beyoot logo image

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • فير وايز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة

    2 غرفة

  • 17

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه مفروشه بالكامل على لاجون اقساط 5سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شالية علي لاجون |الجونة مقدم 2,5 مليون

    Evergreen Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مطله على اللاجون متشطبه بالكامل بقسط 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بالفرش بإطلاله مميزه و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٥٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه و استلام فوري بإطلاله على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٦٥٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • شدوان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٨٧٤٬١١٨ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,منتجع شدوان

    2 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقامة مجانية حتى استلام شاليهك متشطب بخصم28%

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة فندقية مفروشة بالكامل عل لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وتر سايد فيو مباشر علي لاجون دور اول

    مارينا الجنوبى, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع