بنتهاوس (روف) 2 غرفة نوم للبيع في ميسكا

5 عقارات أخرى
  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بحياة الرفاهية في ميسكا جولف اديشن

    ROI For Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع-موقع مميز-إطلالة بحريه-متشطب-غرفتين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 2 غرف نوم متشطب بالكامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر غرفتين استلام فوري في سوما باي بأقساط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس صف يطل على اللاجون و المارينا و البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع