عقارات 1 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 4

4,627 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز بفيو مفتوح - متشطب بالكامل بالتكييفات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه متشطب بفيو علي ال Pool - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر شاليه باطاله لاجون | الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٦٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شاليه متشطب بمانجروفي بمقدم 30%.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٣٠٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • لازولي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٦٤٬٢٨٦ جنيه

    خطة السداد: 30/170
    المطور العقاري
    REKAZ Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,لازولي

    1 - 2 غرفة

  • 24

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على اللاجون متشطب بالكامل و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧١٠٬٠٦٨ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة جاهزة في Scandic بإطلالة بحر

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٥٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في اميز لوكشن في الجونه استلام فوري سعر قديم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تبدأ رفاهية الصيف هنا – شاليه سوما باي ميسكا

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود | فيلا فاخرة 3 غرف نوم - بمقدم أول 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٠٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • أرينا بلانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٦١٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرينا بلانكا

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاطئ خاص ومارينا | 1 غرفة فيو الممشى قسط 5 سنين

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة دور اول متشطبة بالكامل في مانجروفي الجونة

    Spade consultancy logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٢١٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٠٩٨٬٤٠٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو بحر بالاحياء|منتجع اورو بييتش

    Hurghadians Property logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٦٢٬٥٧٥ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 45 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١١٤٬٩٣٤ جنيه

    المساحة: 73 م² – الدور الثالث – إطلالة على POOL

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • الهامبرا واتر فالز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    AKA Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,شلالات الهامبره

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    خصم الكاش 20%ستوريا دل ماري

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٦٤٬٤٦٧ جنيه

    1 BR Apartment with sea view in prime community

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ١١٠٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٨٢١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي اللاجون مباشره علي 7 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ١٢٩٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب علي الجولف والبحر 5% مقدم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 1 BR Apartment with pool view

    Beyoot logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • الداو ستراند

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٤١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al DAU Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الداو ستراند

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٩٬٢٦١ جنيه

    بنتهاوس غرفتين بروف خاص وإطلالة بحرية، المرحلة 3

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٩١٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٥٧٬٥٢٥ جنيه

    Bay view apartment in prime waterfront community

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٢٠٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Exclusive 1 BR Apartment with sea view in azzurra

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٨٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٩٥٬٢٣٥ جنيه

    شقة غرفة بإطلالة جانبية على البحر الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو ستراند, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 1 BR Penthouse with panoramic sea view

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • ارك سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,قوس سوما

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في الغردقة
مؤشرات حول أداء المجتمع
الغردقة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…