عقارات 1 غرفة نوم للبيع في الغردقة

4,635 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٠١٣٬٩٥٢ جنيه

    شقة مميزة في مشروع فاخر بسهل حشيش

    Homes Bay logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب استلام سنة باطلالة مميز للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه بمساحه واسعه - متشطب بفيو علي ال Pool

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة مزدوجة للبيع | تسليم مبكر

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، شاليه بإطلالة مزدوجة للبيع، بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٣١٬١٦٧ جنيه

    شقة بغرفة نوم وحديقة خاصة – مشروع Clan

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٧٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلاله دايركت على اللاجون و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع دايركت على اللاجون و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر_غرفة نوم_على اللاجون_جونه البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    نوبا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر1غرفة على اللاجون و البحر في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٤٣٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 23

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر_غرفة نوم_على اللاجون_جونه البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر-مقدم5%–تسليم خلال سنة–على البحر_سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام غرفة نوم واحدة مفروشة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٢٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠١٦٬٧٢٣ جنيه

    بمقدم 15% امتلك شقة وروف خاص في لونج بيتش ريزورت

    Rook Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    جراند روك الممشى: شقة 1 غرفه | تسليم 2026

    Rook Estate logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالمطبخ فيو مميز على البحر للبيع

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٣٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك 1غرفه في ريـفا ريزورت شاطئ خاص وخدمات فندقية

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٦٨٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٧٨٢٬٠٠٠ جنيه

    غرفه وصالة 62م عقد اخضر بالكوثر التقسيط علي 4 سنين

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    unique apartment direct on lagoon|special payment

    Realm Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٤٠٬٤٠٠ جنيه

    للبيع شقة 1 غرفة جاهزة للسكن لافاندا بيتش

    Rook Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 16

    شاليه

    ٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه بخصم 20% - متشطب بالكامل - اقساط 5 سنين

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك المميـز في الغردقة

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬١٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 80م مع جاردن وفيو بحر في الغردقة

    HPK logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٥٣٬٩٦٨ جنيه

    فيراندا سهل حشيش شقة 73م بالتقسيط على 6 سنوات

    Rook Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧٨٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي حمام السباحة بالانتر مشروع جديد بموقع مميز

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اطلانتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,اطلانتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في الغردقة
مؤشرات حول أداء المجتمع
الغردقة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…