عقارات 1 غرفة نوم للبيع في سفاجا

266 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفة استلام سنه بااقل توتال سعر فى سوما

    متصدر

    ARC Investments logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى سوما باي أقل من سعر السوق بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون شاليه للبيع بسوما باي بالبحر الاحمر ب 5%م

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون شاليه للبيع بسوما باي بالبحر الاحمر ب 5%م

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون شاليه للبيع بسوما باي بالبحر الاحمر ب 5%م

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ارك سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,قوس سوما

    1 - 3 غرفة

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بمقدم 5% علي الاجون و سي فيو متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ١١٣٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز بالكامل، دفعة أولى 5%، والتسليم قريب.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر1غرفة على اللاجون و البحر في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • ميسكا سوما باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,ميسكا

    1 - 3 غرفة

  • 30

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر-مقدم5%–تسليم خلال سنة–على البحر_سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على اللاجون متشطب بالكامل و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تبدأ رفاهية الصيف هنا – شاليه سوما باي ميسكا

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود | فيلا فاخرة 3 غرف نوم - بمقدم أول 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٠٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد شاليه غرفة واحدة مع خصم مميز

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • راس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,رأس سوما

    1 - 5 غرفة

  • 23

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على اللاجون متشطب بالكامل و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شاليه غرفة بحديقة متاح موقع مميز ومقدم ٥٪؜فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه غرفة دايركت على اللاجون بمقدم٥٪؜ فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    كبينه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر كابينه صف اول للبحر استلام فوري التكييفات

    Point Mark For Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ١٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بحديقة في مكادينا, تقسيط ٨ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو على البحر بالكامل بقسط 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١١٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اقل من سعر السوق استلام فوري صف اول للبحر

    Point Mark For Real Estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باي ويست | شاليه فيو مميز تشطيب كامل - اقساط 8سنين

    Towers Map logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه للبيع دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بفيو مفتوح - خصم خاص 20%

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع