عقارات 1 غرفة نوم للبيع في انشنت ساندس ريزورت

9 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر شاليه باطاله لاجون | الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٦٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفة واحدة بأقل مقدم متشطبة في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع ف الجونة مفروشة بالكامل فيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه فندقيه ف الجونه ب السعر القديم للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع ف الجونه ب اقل سعر مفروشه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    @الجونة شقة لقطة فيو مفتوح مفروشة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | منتجع ساندي القديم

    Good Vibe Homes logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم | موقع مميز | انشنت ساندز

    Good Vibe Homes logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع