شقق 1 غرفة نوم للبيع في ازورا ريزورت

12 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٩٬٥٨٥٬٢٠٠ جنيه

    فرصة استثمار داخل Azzurra سهل حشيش

    HPK logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٢٩٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 غرف نوم للبيع في أزورا إطلالة جزئية على البحر

    Second Home Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤١٠٬١٠٥ جنيه

    شقة للبيع في أزورا سهل حشيش، الغردقة.

    HPK logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٣٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بغرفة نوم واحدة • إطلالة بحرية • منتجع أ

    Second Home Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Exclusive 1 BR Apartment with sea view in azzurra

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٨٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Sea view 1 bed for sale with private garden

    My Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع في أزورّا سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    Fully furnished apartment with sea and pool view

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٢٨٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٦٤٬٤٦٧ جنيه

    1 BR Apartment with sea view in prime community

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ١١٠٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٩٧٣٬١٦٦ جنيه

    Furnished Apartment In Azzurra

    ROI For Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٧١٬٧٥٠ جنيه

    1BR Apartment with garden in prestigious community

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٠٧٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٥٧٬٥٢٥ جنيه

    Bay view apartment in prime waterfront community

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٢٠٬٥٢٨ جنيه/متر مربع