شقق 1 غرفة نوم للبيع في ريزورت مجاويش, صفحة 8

366 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٤٬٣٣٣ جنيه

    امتلك شقة 73م بحديقة في كلان وعيش الهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٣٣٣ جنيه

    امتلك 68م بحديقة في كلان فرصة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    68م في كلان فرصة سكن واستثمار مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة 68م في كلان الآن قبل زيادة الأسعار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 73م للبيع في كلان فرصة سكن واستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة 82م للبيع في كلان موقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٠٩٥٬٥٠٠ جنيه

    فرصة قوية وسهلة البيع في كمباوند Trivana

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٧٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة حمام سباحة في بنوراما مجاويش

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٥٬٣٢٥ جنيه

    91م في الموج ريزورت مساحة مريحة وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٣٬٤٥٥ جنيه

    امتلك شقة 53م في الموج ريزورت فرصة استثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٧٬١٢٤ جنيه

    53م في الموج ريزورت تصميم عملي وسهولة تأجير

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧١٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٧٬١٢٤ جنيه

    احجز 53م الآن قبل زيادة الأسعار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧١٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    73م غرفة داخل منتجع كلان بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 73م بحديقة خاصة عيش الخصوصية والراحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    68م فرصة سكن مريح أو استثمار بعائد مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    شقة 86م بحديقة خاصة عيش خصوصية وراحة كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٣١٬١٦٧ جنيه

    شقة 73م بحديقة خاصة عيش الراحة والخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٧٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 68م موقع مميز وخدمات متكاملة في قلب مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٣٣٣ جنيه

    شقة 68م بحديقة خاصة عيش الهدوء وسط الطبيعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 73م بإطلالة مميزة داخل منتجع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٤٬٣٣٣ جنيه

    شقة 73م بحديقة داخل منتجع متكامل وخدمات مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    في مجاويش عيش رفاهية متكاملة 86م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    حياة هادئة بخصوصية عالية 68 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٦٦٧ جنيه

    مساحات خضراء لراحة يومية 68 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تصميم W يفتح لك البحر 73

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع