شقق 1 غرفة نوم للبيع في رأس سوما

7 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بحديقة في مكادينا, تقسيط ٨ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أفضل موقع على البحر الأحمرسومة باي.

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مودرن بحديقة في مكادينا رأس سوما

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في البحر الاحمر باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بحديقة في مكادينا, تقسيط ٨ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • راس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,رأس سوما

• 9

    شقة

    ١٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم (70 متر) في ذا كوندوز (رأس سوما)

    ROI For Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    1-Bedroom Apartment with Stunning Sea Views

    ROI For Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع