شقق 1 غرفة نوم للبيع في مانجروفي ريزيدنس

17 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة واحدة أرضي و ٢ حمام في مانجروفي الجونة للبيع

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالاثاث بموقع قريب للبحر و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٦٤٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية إطلالة مباشرة على حمام االسباحة والبحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٤١٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | موقع مميز | مانغروفي ريزيدنس

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٢٥٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم طلالة مباشرة على حمام السباحه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفة نوم – كاملة التشطيب بموقع ممز

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في موقع مميز – تشطيب كامل – تقسيط حتى 5

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز – تشطيب كامل – تقسيط حتى 5سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٤٤٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم واحدة في مانجروفي – أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | مانغروفي ريزيدنس

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٢٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو بجاردن 31متر متشطب متاح الدفع اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣١١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة بول فيو واكسس للبحر -مانجروفي

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع