شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر

395 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإدارة أوراسكوم Hospitality الطرح الاول

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على الجولف خطوات للبحر بالتقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري لوكشن مميز في طويله _ سعر قديم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه وان ستوري غرفة على اللاجون بخصم خاص

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٦١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية شاليه على البحر بالتقسيط حتى 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب10% امتلك شالية80م متشطب فيو مميز بالقرب من البحر

    Promax Property Investors logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع في مكادي هايتس بحري علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول جولف يري البحر للبيع في سوماباي

    Global Hills logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٤٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه على البحر بأقل سعر في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين شالية في ارك بأطلالة البحر

    Apart Real estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية بأطلالة بحرية في ميسكا ب10% فقط

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية صف اول علي البحر مفروش في سوما بريز

    Apart Real estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب باطلاله علي البحر في الجونه بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالي متشطب في الجونه للبيع بسعر اقل من سعر الشركه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٨٠٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    دومينا مكادي باي, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    جاز مكادي ستار, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز بالجونة استلام سنة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٢٤٣٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول على البحر - شاليه استلام قريب - خصم خاص

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع غرفة وحدة بالسعرالقديم مناسب للاستثمار

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٨١٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاردن متشطب للبيع داخل مارايا أوراسكوم

    TREX logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٤٤٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جولف في مسكة بالتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو سوما البحر الاحم شاليه متشطب للبيع 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬١٢٧٬٢٢٤ جنيه

    شالية للبيع في Kamaran الجونة - شركة أوراسكوم

    Utopia logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٥٨٬٩٦٠ جنيه/متر مربع