شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في مراسي البحر الاحمر

6 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية متشطب وبتقسيط 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥١٠٬٨٠٠ جنيه

    شاليه في راس سوما زا كوندوز مطل على اللاجون متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٣٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوماباي شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٥٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، شاليه فاخر بإطلالة مزدوجة للبيع

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ١٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية متشطب بمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شاليه للبيع في موقع مميز في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٣٥٬٩٥٥ جنيه/متر مربع