شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في مكادي جاردن ازور

2 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بالقسط ( تشطيب كامل ) في البحر الاحمر

    Falcon for Real Estate logo image

    مكادي جاردن ازور, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٩٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    مكادي جاردن ازور, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع