شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في ميسكا

79 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بفيو مفتوح - اقساط 8 سنين

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى سوما باي أقل من سعر السوق بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على الجولف خطوات للبحر بالتقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية بأطلالة بحرية في ميسكا ب10% فقط

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول على البحر - شاليه استلام قريب - خصم خاص

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع غرفة وحدة بالسعرالقديم مناسب للاستثمار

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جولف في مسكة بالتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم واحدة صف أول على البحر سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 5% مقدم هتمتلك اخر شالية متشطب موقع مميز @سوما

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو بسوما باي شاليه متشطب للبيع علي 8س 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة صف اول لاجون بمقدم 5% وقسط حتى 8 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بالكامل تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٣٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية متشطب وبتقسيط 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مطل علي البحر في سوما باي بمقدم 5% !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو بسوما باي شاليه متشطب للبيع مقدم 5%فقط .

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بالكامل تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٣٧٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة–أقل سعر–إطلالة بحر كاملة @سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفة استلام سنه بااقل توتال سعر فى سوما

    متصدر

    ARC Investments logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ميسكا فيو الجولف و اقساط علي 8 سنين

    متصدر

    ARC Investments logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش @سوما باي | شاليهات سي فيو 5% مقدم متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر و جولف في Mesca Golf Soma Bay

    Falcon for Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو جولف في سوما باي 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز غرفة نوم متشطب بالكامل تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٣٨٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب سوما باى البحر الاحمر مقدم575ألف-كاش8م

    متصدر

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع