شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في طويلة الجونة

5 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر بالسعر القديم البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة للبيع في الجونة - طويلة بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مزدوج مميز جدا باطلالة مفتوحة بسوما باي

    Realm Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٨٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في Tawila Island Resort الجونة

    Utopia logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ١٦٢٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه واحده للبيع-موقع مميز-اطلاله بحريه

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع