بنتهاوس (روف) 1 غرفة نوم للبيع في مجاويش

1 عقار
  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٣٦٢٬٥٠٠ جنيه

    بنتهاوس باطلالة رائعة علي اللاجون ويري البحر للبيع

    Home Hunters EG logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع