عقارات 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في محافظة البحر الاحمر

25 عقارات أخرى
  • 22

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مفروشه بالكامل استلام فوري على لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مفروشه بالكامل استلام فوري على لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مفروش بالكامل استلام فوري اطلاله على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين بالفرش مع فيو بول في سهل حشيش

    HPK logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 20

    فيلا

    ٥٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالجونة سيان - 6 غرف - بول -موقع متميز

    متصدر

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل | Jamaran سهل حشيش

    متصدر

    HPK logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخرة في إنشان ساند، الجونة – 4 غرف

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخرة في إنشان ساند الجونة –٤ غرف وناني

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة مفروشة للبيع ف سهل حشيش سي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development

    3 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ٦٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخرة في إنشان ساند، الجونة – 4 غرف

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز واطلالة مفتوحة 1000 متر

    Realm Properties logo image

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    بناية كاملة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا200متر مميزه بمجاويش

    Home In Realestate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بسهل حشيش – فيو بحر – جاماران

    Home In Realestate logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • آيلاند فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر

    5 - 7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة مع حديقة خاصة للبيع في مجاويش – الغردقة

    Second Home Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون فاخرة في إنشان ساند الجونة – 4 غرف

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع على البحر مباشرة – فيو بحر – الأحياء

    Home In Realestate logo image

    بالما ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كامله التشطيب ومفروش جاهزه للسكن فورا الممشي

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    3

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥٩٬٧٤٩٬٩٢٥ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جميران، سهل حشيش.

    ROI For Real Estate logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • هورايزون فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr

    3 - 5 غرفة