بيوت و فلل 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في الغردقة

51 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    ناينز, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٠٢٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    Prime location villa with open lagoon in New Nubia

    Beyoot logo image

    نوبيا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٥٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    ناينز, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز علي اللاجون في سيان

    Realm Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 4 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 4 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • مارينا جيت ألماظة رأس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    4 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٧٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة 155م على اللاجون في الجونة – مفروشة

    HPK logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4غرف بحمام سباحة خاص في أبو تيج مارينا

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٢٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فريدة من نوعها بحمام سباحة خاص في قلب البيت

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4 غرف مطلة على البحر في فنادير باي 2

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    خليج فنادير 2, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Stand Alone Villa in Tawila Gouna

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    4 غرفة

  • 22

    فيلا

    ٤١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في طويلة الجونة استثمار واستجمام

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٦٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت فخم بموقع مميز جدا مفروش في طويلة الجونة

    متصدر

    Realm Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز تاون هاوس استلام فوري فيو بانورامي ع البحر

    Evergreen Properties logo image

4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس باقل سعر - بالتشطيب و الفرش -جاهز

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باطلالة مميزة و موقع مميز باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • هورايزون فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا تاون هاوس باقل سعرفي الجونة بالتشطيب !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف | مفروشة بالكامل | طويلة

    Good Vibe Homes logo image

    طويلة الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٨٧٨٬١٥٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل147م سي فيو باقل مقدم استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد متشطبة مع حمام سباحة، جاهزة للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٢٩٨٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مفروشة صف أول جولف بمراسي | بلانكا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • وادي سوما

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادي سوما

    4 غرفة

صورة لـ Community Overview في الغردقة
مؤشرات حول أداء المجتمع
الغردقة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…