بيوت و فلل 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في سوما باى

4 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا / للبيع / البحر الاحمر

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٧٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو على البحر متشطبه بالكامل بقسط 8سنين

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٦٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز على البحر استلام قريب بمقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٩٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    Elegant 3 BR villa with sea view in Mesca 1

    Beyoot logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢١٦٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    3 غرفة

  • هورايزون فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر

    3 غرفة

  • وادي سوما

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادي سوما

    3 غرفة

  • نوتيلوس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    3 غرفة

  • كوڤز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,سوما كوڤز

    3 غرفة