بيوت و فلل 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في منتجع شدوان

2 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٦٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا شدوان الجونة، بمسبح خاص، و ماسحة أرض شاسعة

    Prospero Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا براند نيو مفروشة بالكامل بحمام سباحة خاص

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٩٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • شدوان

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,منتجع شدوان

    3 غرفة