عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 4

182 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري مفروش 5%مقدم على 6سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر اقل من سعر الماركت متشطب بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر بيت في فنادير مارينا بموقع مميز جدا|فيو مفتوح

    Realm Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز جدا في فنادير مارينا بفيو مفتوح

    Realm Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميزمع حمام سباحة white villa

    Realm Properties logo image

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وادي سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادي سوما

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في المشروع شاليه جاردن موقع مميز علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٩٨٢٬٥٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا بنتهاوس ريسيل سوان ليك جونه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٩٨٢٬٥٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا بنتهاوس ريسيل سوان ليك جونه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا / للبيع / البحر الاحمر

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٧٩٤٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سابينا مع اقساط بموقع مميز جدا

    Realm Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٠٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • كالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Capital Link Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,كالا

    1 - 3 غرفة

  • 26

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب مميز و مفروشة بالأجهزة في موقع متميز

    Relax Red Sea logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مميزة جدا بأقل مقدم 10% البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر اقل من سعر الماركت متشطب بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف متشطب بالتكيفات باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٩٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب في مانجروفي الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٦٣٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • أزورا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,ازورا ريزورت

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف استلام فوري فيو بحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٩٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 3 غرف في آرك أوف سوما | مقدم 1.75 مليون

    New Avenue Real Estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٥١٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر ! فيلا بموقع متميز بحمام سباحة خاص !

    Relax Red Sea logo image

3

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سوان ليك الجونة باطلالة مباشرة على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٧٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو على البحر متشطبه بالكامل بقسط 8سنين

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٦٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • نورث باي - الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,نورث باي

    3 - 6 غرفة

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٢٥٨٬٧٠٠ جنيه

    شاليه3 غرف للبيع فيو على البحر استلام قريب بمقدم5%

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٧٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره على البحر كامله الفرش للاستلام الفوري !

    Egypt Best Properties logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٨٧٨٬١٥٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس فاخرة للبيع في مكادي هايتس

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٩١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش بالكامل إستلام فوري للبيع في سوان ليك

    REV Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٧٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل ومفروش في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سيان

    3 - 4 غرفة